Dom ProduktyPrzemysłowa suszarka na gorące powietrze

Pompa ciepła Suszarka przemysłowa na gorące powietrze Śliwka Wiśnia Dynia Kwiat Liść Mięso Odwodnienie

Im Online Czat teraz

Pompa ciepła Suszarka przemysłowa na gorące powietrze Śliwka Wiśnia Dynia Kwiat Liść Mięso Odwodnienie

Pompa ciepła Suszarka przemysłowa na gorące powietrze Śliwka Wiśnia Dynia Kwiat Liść Mięso Odwodnienie
Pompa ciepła Suszarka przemysłowa na gorące powietrze Śliwka Wiśnia Dynia Kwiat Liść Mięso Odwodnienie Pompa ciepła Suszarka przemysłowa na gorące powietrze Śliwka Wiśnia Dynia Kwiat Liść Mięso Odwodnienie

Duży Obraz :  Pompa ciepła Suszarka przemysłowa na gorące powietrze Śliwka Wiśnia Dynia Kwiat Liść Mięso Odwodnienie

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: SHANDONG, CHINY
Nazwa handlowa: SBN
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: JY-Hot Air Dryer
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw/zestawy
Cena: USD 6000-30000 Per Set
Szczegóły pakowania: 1. Nasmaruj olej węglowy na powierzchni maszyn. 2. Folia z tworzywa sztucznego jako wewnętrzne opak
Czas dostawy: 30 dni roboczych po otrzymaniu zaliczki.
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 zestawów miesięcznie

Pompa ciepła Suszarka przemysłowa na gorące powietrze Śliwka Wiśnia Dynia Kwiat Liść Mięso Odwodnienie

Opis
Nazwa produktu: Maszyna do suszenia marchewki z dobrym efektem rzodkiewki Zaletą: Wysoka wydajność
aplikacji: Owoce i warzywa materiał: 304 ze stali nierdzewnej
Metody ogrzewania: Elektryczność słowo kluczowe: Suszarka do słodkich fioletowych ziemniaków
High Light:

fruit and vegetable dryer machine

,

industrial fish drying machine

Pompa ciepła Owoc Śliwka Wiśnia Warzywo Dynia Kwiat Liść Mięso Odwodnienie Komercyjna maszyna susząca

1. Informacje

Przemysłowa maszyna do suszenia z pompą ciepła to nowy rodzaj wysokowydajnej i energooszczędnej suszarki z pompą ciepła. Jego zasada działania opiera się na zasadzie odwrotnego cyklu Carnota, przy użyciu niewielkiej ilości energii elektrycznej, przy użyciu sprężarki, czynnik roboczy przechodzi przez zawór rozprężny, a następnie paruje w parowniku. Jest w stanie gazowym i pochłania dużą ilość ciepła w powietrzu. Gazowy czynnik roboczy jest sprężany przez sprężarkę do gazu o wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem, a następnie wchodzi do skraplacza w celu uwolnienia ciepła, a czynnik suszący jest ogrzewany.

Maszyna z pompą ciepła do suszenia gorącym powietrzem zużywa niewielką ilość energii elektrycznej, aby w pełni wykorzystać ciepło z powietrza do suszenia materiału, i jest przyjaznym dla środowiska urządzeniem o niskim zużyciu energii, które nie emituje ścieków. Kupowanie i suszenie gorącym powietrzem sprzęt to najlepszy sposób pozytywnego reagowania na globalną politykę redukcji emisji dwutlenku węgla i niskoemisyjną politykę ochrony środowiska.

2. Zasada działania

Proces suszenia wymaga dużo ciepła. W celu oszczędzania energii niektóre materiały o wysokiej zawartości wilgoci, zawiesiny lub roztwory zawierające substancje stałe są zwykle najpierw mechanicznie odwadniane lub ogrzewane w celu odparowania, a następnie suszone w eksykatorze w celu uzyskania suchego ciała stałego.

Ciepło jest przenoszone z wysokotemperaturowego źródła ciepła na mokry materiał na różne sposoby, powodując odparowanie powierzchni materiału i ucieczkę do przestrzeni zewnętrznej, powodując w ten sposób różnicę w zawartości wilgoci na powierzchni i wewnątrz materiału. Wewnętrzna wilgoć dyfunduje na powierzchnię i odparowuje, dzięki czemu zawartość wilgoci w materiale jest stale zmniejszana, a całkowite suszenie materiału jest stopniowo zakończone.

3. Parametry sprzętu

Przemysłowa maszyna do suszenia z pompą ciepła składa się z hosta, suszarni, systemu cyrkulacji wiatru i sterownika. Wewnątrz suszarni znajdują się wózki i tace z kółkami oraz pomieszczenie konserwacyjne. Rozmiar suszarni nie jest taki sam jak liczba i rozmiar wózka i tacy.

Nasze urządzenia na gorące powietrze są dostępne w różnych modelach i mocach, a my możemy zaoferować dostosowane usługi, aby spełnić różne potrzeby naszych klientów.

Model Elektryczna moc grzewcza (KW) Rozmiar (szerokość głębokość wysokość) mm
CT-C-0 6 ~ 9 1570 * 1200 * 2140
CT-C-1 15 2530 * 1200 * 2160
CT-C-2 30 2530 * 2160 * 2160
CT-C-3 45 3490 * 2160 * 2200
CT-C-4 60 4300 * 2160 * 2270

4. Zaleta

1. Suszarka powietrzna z pompą ciepła może skutecznie zapewnić składniki odżywcze, zdrowie i ochronę środowiska.

2. bezpieczna i niezawodna praca: cały system działa bez niebezpieczeństwa łatwopalnego, wybuchowego, zatrucia i zwarcia, które mogą występować w tradycyjnej suszarce (ogrzewanie paliwowe, gazowe lub elektryczne), i jest bezpiecznym i niezawodnym, w pełni zamkniętym systemem suszenia.
3. Długa żywotność i niskie koszty utrzymania: Został opracowany w oparciu o tradycyjną technologię klimatyzacji. Ma dojrzałą technologię, stabilną i niezawodną wydajność, długą żywotność, bezpieczną i niezawodną obsługę, automatyczną obsługę ręczną i inteligentne sterowanie.

5. Nasza firma

inan Saibaonuo Technology Development Co., Ltd. znajduje się w mieście Jinan w prowincji Shandong. Firma jest zaangażowana w rozwój i produkcję dmuchanego sprzętu spożywczego, białek tkankowych, sprzętu dla zwierząt domowych i wytłaczarek testowych. Firma zgromadziła wiele elitarnych talentów, którzy są zaangażowani w branży od dłuższego czasu. Mają doskonałego personelu inżynieryjnego i technicznego oraz wysokiej jakości techników instalacyjnych oraz bogate doświadczenie w badaniach i rozwoju oraz produkcji maszyn wideo.

Szczegóły kontaktu
Jinan Saibainuo Technology Development Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Sunny

Tel: 86-15165142832

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!